Infolinia prawna 703603009

Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Porady dla okradzionych przez hakerów §

13 października 2018
Porady prawne przez telefon 703 603 009

Przez mail z wirusem okradziono moje konto bankowe … Fałszywa aplikacja bankowa … Przelew bankowy bez mojej autoryzacji … Porady prawne jak odzyskać skradzione pieniądze ✆ 703 603 009

 

Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów §

 

pomoc dla okradzionych przez hakerówRozwój internetu stwarza nowe możliwości niestety również dla przestępców. Codziennie wzrasta liczba  pokrzywdzonych przez cyberprzestępców. Chociaż dokładamy wszelkich starań to nigdy nie będziemy w 100% bezpieczni. Prawo bankowe, m.in art. 50 określa, iż „Bank dokłada szczególnej staranności w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa przechowywanych środków pieniężnych”.  To banki muszą dokonać właściwych zabezpieczeń lub nie proponować mobilnych aplikacji bądź dostępu do rachunku bankowego przez internet. Nawet jeżeli klient zachował się nieostrożnie to są możliwości odzyskania pieniędzy skradzionych z rachunku internetowego o ile sami nie dokonaliśmy autoryzacji.

 

 

Chcesz uzyskać poradę jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów? Zadzwoń do Kancelarii Prawnej specjalizującej się w nieautoryzowanych transakcjach – poza poradą możemy kompleksowo zająć się Twoją sprawą: tel. 703 603 009

 

Bank odmawia uznania reklamacji §

 

W sytuacji, w której dowiadujemy się, ze z naszego rachunku bankowego „zniknęły” pieniądze należy złożyć zawiadomienie na najbliższym komisariacie Policji. Następnie musimy zgłosić reklamacje w banku i koniecznie wziąć potwierdzenie zgłoszenia reklamacji nieautoryzowanej transakcji przez nas. Nawet jeśli to Ty osobiście wpisałeś hasło do fałszywej aplikacji, masz szansę odzyskać wszystkie skradzione środki płatnicze.

 

Dlaczego banki odmawiają uznania reklamacji nieautoryzowanych transakcji, skoro prawo bankowe jest jasne? Niestety około 80% pokrzywdzonych obawia się procesu z bankiem, a to je motywuje, aby odmawiać uznania reklamacji.

 

 

Jeżeli chcesz odzyskać Twoje pieniądze skradzione przez hakerów zadzwoń po poradę lub powierz nam prowadzenie Twojej sprawy:

 

Kancelaria Prawna tel. 703 603 009

 

7 dni w tygodniu w godz. 8:00 – 21:00

 

http://www.prawnik-infolinia.pl

 

Naszą siedzibę mamy w Centrum Katowic, a pomagamy na terenie całej Polski

 

bezpłatne porady kancelarii prawnej

bezpłatne porady prawne tel. 703603009

 

Bezpłatne porady prawne przez telefon

https://prawnik-infolinia.pl/bezplatne-porady/

 

Porady dla okradzionych przez hakerów.

Przez mail z wirusem okradziono moje konto bankowe. Fałszywa aplikacja bankowa, Przelew bankowy bez mojej autoryzacji?

Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów.

Bank odmawia uznania reklamacji?

Przelew bankowy bez mojej autoryzacji porady prawne.

Jak odzyskać pieniądze skradzione przez hakerów bezpłatne porady?

Bank odmawia uznania reklamacji pomoc prawna.

Nie dostałem smsu autoryzacyjnego, przez telefon ukradli mi pieniądze. Porady kto odpowiada za skradzione pieniądze, czy można odzyskać pieniądze ukradzione przez hakerów? Haker nas okradł porady – fałszywe oprogramowanie okradło mnie, okradziono mnie co robić? Z konta ukradli moje oszczędności, oszczędności skradzione przez hakera, haker wziął kredyt na mój rachunek, zrabowane pieniądze z konta, internetowa kradzież pieniędzy porady.

Porady dla okradzionych przez hakerów §