Infolinia prawna 703603009

Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Gdzie uzyskam bezpłatną poradę prawną?

17 października 2018
Porady prawne przez telefon 703 603 009

Kto udziela bezpłatnych porad prawnych? Porady prawne w niedziele i święta tel. 703603009 (!) Czy uzyskam bezpłatną poradę prawną?

 

Gdzie uzyskam bezpłatną poradę prawną? Nieodpłatne porady prawne!

 

telefon do adwokata z

Porady prawne przez telefon 703603009

Porady prawne za darmo, to możliwe § jednak kto udziela bezpłatnych porad prawnych? Zazwyczaj poradę prawną można uzyskać od studentów wydziału prawa lub w punktach bezpłatnej pomocy prawnej.  Jeśli chodzi o prawo pracy to Państwowa Inspekcja Pracy udziela porad. Problem w tym, że darmowe porady prawne często wiążą się z słabą jakością lub problemem z uzyskaniem połączenia.

 

Najlepsze kancelarie prawne, doświadczeni adwokaci i skuteczni radcowie prawni każdego dnia odbierają telefony z prośbą o poradę przez telefon. Zazwyczaj każdy prosi o odpowiedź na „tylko jedno pytanie”. Tylko jedno pytanie ponad 100 osób dziennie skutecznie blokuje linię na cały dzień.

 

Nie stać Cię na prawnika? Nie stać Cię na proces!

 

Każdy ma prawo do rzetelnej porady i uczciwego procesu, a chcąc pomagać stworzyliśmy infolinie porad prawnych czynną nawet w święta w godz. 8:00 – 21:00 (!)

 

Początkowo infolinia była zupełnie bezpłatna co powodowało blokowanie telefonu przez osoby nie potrzebujące porady prawnej (być może psychologicznej ale to nie nasza specjalność).

 

pomoc prawnaObecnie udzielamy porad prawnych i doradztwa prawnego w zakresie:

 • porady prawa pracy
 • porady prawa spadkowego
 • porady prawa rodzinnego
 • porady prawa bankowego
 • porady prawa karnego
 • porady procesu cywilnego
 • porady prawa administracyjnego
 • porady prawa procesu karnego
 • porady prawa górniczego
 • porady prawa skarbowego
 • porady prawa do spraw nieletnich
 • porady jak napisać….

 

Staramy się pomóc każdemu! Nasza infolinia porad prawnych nie stosuje opłat za oczekiwanie w kolejce na połączenie. Połączenie jest płatne, jednak prawie 50% opłaty to prowizja pośredników (w tym operatora) a kolejne 41% to opłaty podatkowe (VAT i dochodowy).

 

Jeśli chcesz szybkiej i rzetelnej porady prawnej to zadzwoń

tel. 703 603 009

Rzetelne i skuteczne porady prawne są udzielane w godz. 8:00 – 21:00 i jeśli nie potrafisz się do nas dodzwonić to oznacza, że masz zablokowane połączenia premium. wystarczy zadzwonić do swojego operatora (np. Orange, T-Mobile, Plus) i poprosić o odblokowanie połączeń premium.

 

 

Możesz też napisać do Kancelarii Prawnej http://www.prawnik-infolinia.pl jednak uprzedzamy, że pytań e-mail otrzymujemy setki i nie jesteśmy wstanie odpisać na wszystkie, a czas oczekiwania na odpowiedź to co najmniej 14 dni.

 

 

bezpłatne porady kancelarii prawnej

bezpłatne porady prawne tel. 703603009

 

 

Gdzie uzyskam bezpłatną poradę prawną? https://prawnik-infolinia.pl/bezplatne-porady/

 

 

 

 

Gdzie uzyskam bezpłatną poradę prawną?