Infolinia prawna 703603009

Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

O nas

Porady prawne przez telefon 703 603 009

Porady prawne

 

Kancelaria Prawna § reprezentowana jest przez prawnika, absolwenta Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego i uczestnika aplikacji adwokackiej mecenasa Adama Marzyckiego. Działalność gospodarczą prowadzi już od 1997 r., a obecnie współpracujemy z najlepszymi kancelariami Adwokackimi i Radców Prawnych na terenie całego obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Zespół Kancelarii Prawnej to prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa dzięki czemu nasi klienci uzyskują rzetelne informacje prawne przez telefon.

 

Stale korzystamy z baz BIK, BIG, KRD, Lex, Legalis i na bieżąco zapoznajemy się z najnowszymi orzeczeniami sądowymi oraz nowelizacjami ustawowymi tak aby osoby zwracające się do nas o pomoc uzyskiwały najlepszą poradę jak rozwiązać swój problem.

 

Mamy doświadczenie prawne i każdy kto zadzwoni na naszą infolinie 703603009 może liczyć na bezpłatną i indywidualną analizę oraz poradę co naszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem w konkretnej sprawie. Podpowiadamy i udzielamy instrukcji jak można samemu napisać pozew lub odpowiedź na apelację, jak złożyć wniosek o upadłość konsumencką lub wniosek o ubezwłasnowolnienie, co należy zrobić gdy Sąd wzywa nas do uzupełniania braków formalnych lub gdzie można złożyć skargę na pracodawcę, który zalega z wypłatą. Poza poradą otrzymacie wzory niezbędnych pism wraz z wskazówkami jak je wypełnić oraz gdzie należy je złożyć i w jakim terminie.

 

Jeśli chcą Państwo zasięgnąć rzetelnej, bezpłatnej i szybkiej porady prawnej to polecam infolinie pomocy prawnej  703603009 (infolinia czynna 7 dni w tygodniu).

 

https://prawnik-infolinia.pl/bezplatne-porady/

 

infolinia prawna

 

https://prawnik-infolinia.pl/