Infolinia prawna 703603009

Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Nowe przepis prawa pracy

3 grudnia 2018
Porady prawne przez telefon 703 603 009

Prawo pracy – Nowe obowiązki prawa pracy,  co powinien wiedzieć każdy pracodawca? Jakie oświadczenia powinien podpisać pracownik po zmianie prawa pracy? Darmowe porady na temat nowego prawa pracy tel. 703603009

 

Nowelizacja prawa pracy – najważniejsze zmiany w prawie pracy γ

 

Każdy może uzyskać szczegółową poradę prawną z zakresu prawa pracy 7 dni w tygodniu w godz. 8:00 – 21:00 tel. 703603009 (jeśli nie potrafisz się dodzwonić to skontaktuj się z Twoim operatorem aby odblokował Ci połączenia premium).

 

prawo poradyZmiany w prawie pracy to przede wszystkim nowelizacja odnośnie umów czasowych (22.11.2018 r.) oraz limit skierowania pracownika tymczasowego do jednego pracodawcy (użytkownika). Przekształcanie umów terminowych na umowy na czas nieokreślony to skutek nowelizacji kodeksu pracy z dnia 25 czerwca 2015 r. (Dz.U. poz. 1220).

 

Ale to nie koniec zmian, bo w styczniu 2019 r. wchodzą w życie kolejne nowelizacje prawa pracy. Istotną nowelizacją prawa pracy jest ustawa z dnia 10.01.2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych…

 

Nowe prawo pracy zmienia art. 86 k.p. i od lat obowiązującą zasadę wypłaty wynagrodzenia do ręki. Teraz zasadą jest wypłata na rachunek bankowy a tylko na żądanie pracownika wypłata do ręki.

 

Ponadto zmienia się kodeks pracy w art. 94. Skraca się okres przechowywania dokumentacji pracowniczej. Pracodawca ma możliwość przechowywania dokumentacji w formie elektronicznej. Ale przede wszystkim pracownik będzie mógł zabrać swoją dokumentację pracowniczą o czym pracodawca powinien pouczyć pracownika.

 

Prawo pracy wymaga aby pracodawca posiadał oświadczenia pracownicze

 

Państwowa inspekcja pracy z pewnością będzie sprawdzała, czy pracodawca poinformował pracownika o:

 

√  nowych prawach i obowiązkach pracowniczych w zw. z nowelizacją od stycznia 2019 r.;

√  zgodnie z art. 10  ustawy z dnia 10.01.2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych;

√ zastosował nowe pouczenie odnośnie przechowywania dokumentacji pracowniczej bądź jej możliwości przejęcia.

Prawo pracy pomoc prawna tel. 703 603 009

 

W celu  skorzystać z porady prawnej przez telefon możesz zadzwonić na płatny nr 703 603 009 lub dokonać wpłaty 99zł a my bez dodatkowych kosztów oddzwonimy do Ciebie w celu udzielenia rzetelnej i wyczerpującej porady prawnej.

Są dwa sposoby opłacenia porady prawnej – tradycyjny przelew na poniższe konto bankowe lub szybszy, szybki przelew BLIK na nr telefonu 728 838 858 (wystarczy wpłacić 99zł a w tytule wpłaty wpisać nr telefonu na który mamy oddzwonić).

Staramy się oddzwonić najszybciej jak będzie to możliwe, jednak gwarantujemy połączenie w terminie 24h od zaksięgowania wpłaty – mailem można podać temat porady lub sugerowane godziny w których mamy zadzwonić, jednak nie jest to wymagane. Jeśli zadzwonimy w chwili, w której nie będą mogli Państwo rozmawiać to umówimy się na inną godzinę dogodną dla Was i naszych prawników.

Pomagamy również przy pisaniu pism procesowych, wezwań czy odpowiedzi na pozew, a nawet możecie wynająć adwokata bądź radcy prawnego do kompleksowej obsługi prawnej Waszej sprawy.

Kancelaria Prawna Katowice Korfantego 51 tytułem porada prawna dla… nr konta w banku ING 04 1050 1243 1000 0090 6154 0358

Jeśli zależy Ci na czasie prześlij potwierdzenie wpłaty na adres e-mail kancelaria@prawnik-infolinia.pl.

Staramy się niezwłocznie zadzwonić na podany w wpłacie nr telefonu w celu udzielenia porad bez dodatkowych kosztów.

Jeśli potrzebujesz pilnie porady prawnej przez telefon możesz zapłacić „przelew na telefon BLIK”

  1. logujesz się na swoim koncie bankowym (najlepiej aplikacja);
  2. wybierasz w zakładce przelewy „Przelew na telefon BLIK”;
  3. wpisujesz nr telefonu 728838858 oraz dane odbiorcy Kancelaria Prawna 24h Katowice Korfantego 51 – ważne aby w tytule przelewu wpisać „porada dla…” (swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu na który mam oddzwonić z poradą” – kwota porady to 99zł;
  4. przelew praktycznie od razu jest widoczny na naszym koncie i oddzwaniamy z poradą prawną.

Informacja prawna – z porad można skorzystać każdego dnia (nawet w niedziele i święta) w godz. 8:00 – 21:00

 

http://www.prawnik-infolinia.pl

 

Prawo informacja

 

 

Prawo pracy porady https://prawnik-infolinia.pl/nowe-przepis-prawa-pracy/ ‎ – nowe wymogi prawa pracy i nowe obowiązki prawa pracy!

 

Nie możesz się do nas dodzwonić? Skontaktuj się z swoim operatorem (np. Orange, T-mobile..) i poproś o odblokowanie połączeń premium.

 

Co więcej prawo telekomunikacyjne się zmieniło i teraz musisz ustalić limit miesięczny połączeń premium.

Jeśli będzie niski to możesz mieć problem z połączeniem lub w trakcie porady połączenie zostanie przerwane przez operatora!

 

Najlepszy sposób na uzyskanie porady prawnej przez telefon bez obaw o wysoki koszt połączenia to zamówienie porady za opłaty mailem kancelaria@prawnik-infolinia.pl. Po dokonaniu wpłaty 49zł my zadzwonimy do Ciebie i udzielimy Ci rzetelną poradę prawną.

 

 

 

 

 

Nowe przepis prawa pracy