Infolinia prawna 703603009

Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

jak zwrócić towar ≮

14 listopada 2018
Porady prawne przez telefon 703 603 009

Jak dokonać zwrotu kupionego na pokazie? Absurdalny zakup na pokazie, czy mogę dokonać zwrotu? Oszustwo na pokazie jak dokonać zwrotu? Wykorzystano emeryta – porady prawne dla oszukanych na pokazie Prawnik radzi (!)

 

Jak zwrócić towar zakupiony na pokazie? Porady prawne dla oszukanych (!)

 

zwrot towaru poradyZwrot towaruDarmowy pokaz okazał się oszustwem. Kupiłem materac za 9 000zł …. konsultantka twierdzi, że nie mogę odstąpić od umowy, czy to prawda? Kupiłam urządzenie do masażu na raty, które mnie nie stać, co zrobić?

 

 

Oszustwo na pokazie – Prezentacja jak zwrócić towar?

 

okradzionyStałe zgłoszenia o pomoc to podobne historie jak ww. dlaczego? Ponieważ profesjonaliści w wyłudzeniach doskonalą się jak wprowadzić w błąd, oszukać w celu osiągnięcia korzyści materialnych (art. 286 kk). Czy jest na to rada?

 

Oczywiście (!) ale nie warto się prosić rzekomych konsultantów firmy, która nas „oszukała! Prawo jest po stronie konsumenta.

 

W myśl art. 27 ustawy o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo od niej odstąpić w terminie 14 dni. Nie musi przy tym podawać przyczyny odstąpienia – jest to tzw. prawo do namysłu. Jak możemy przeczytać na stronie UOKiK, umową na odległość jest umowa zawarta za pomocą co najmniej jednego środka porozumiewania się na odległość, bez jednoczesnej obecności obu stron. Czym innym natomiast jest umowa zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa i to właśnie z taką umową mamy zazwyczaj do czynienia w przypadku pokazów garnków, materacy itp.

 

Jak odstąpić od umowy zawartej na pokazieumowa zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa, to umowa zawarta:

 

  • przy jednoczesnej obecności stron w miejscu niebędącym lokalem przedsiębiorstwa np. w wynajętej na pokaz salce, w hotelu;
  • w wyniku przyjęcia przez przedsiębiorcę oferty złożonej przez konsumenta w opisanych powyżej okolicznościach;
  • podczas wycieczki organizowanej przez przedsiębiorcę w celu promocji i zawierania umów z konsumentami….

 

Masz prawo do zwrotu towaru – zwróć towar zakupiony na pokazie

 

więcej porad a nawet pismo z odstąpieniem od umowy zakupu poza siedzibą przedsiębiorcy uzyskają Państwo dzwoniąc na infolinie porad dla konsumentów Kancelarii Prawnej

703 603 009

 

Porady dla konsumentów http://www.prawnik-infolinia.pl

 

 

bezpłatne porady kancelarii prawnej

bezpłatne porady prawne tel. 703603009

 

 

Jak dokonać zwrotu kupionego na pokazie? Absurdalny zakup na pokazie Czy mogę dokonać zwrotu? Oszustwo na okazie jak dokonać zwrotu?, Wykorzystano emeryta, porady prawne dla oszukanych na pokazie, Prawnik radzi (!)

Zwrot garnków zakupionych na pokazie i odstąpienie od umowy porady prawne za darmo. jak zwrócić materac kupiony na pokazie i czy mam prawo do zwrotu? Pokaz dla emerytów, zwrot towaru porady prawne oraz jak napisać zwrot towaru. Kiedy można odstąpić od umowy porady – konsultantka twierdzi że nie mogę odstąpić od umowy. Odstąpienie od umowy porady prawne. Pytanie jak napisać zwrot? Czy napisać odstąpienie od umowy. Gdzie jest rzecznik praw konsumenta i porady prawne jak odstąpić od umowy?

 

jak zwrócić towar 	≮
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,