Infolinia prawna 703603009

Infolinia porad prawnych:

703603009

E-mail:

kancelaria@prawnik-infolinia.pl

Porady jak się odwołać od mandatu Sanepidu

28 kwietnia 2020
Porady prawne przez telefon 703 603 009

 

Policja stwierdziła naruszenie kwarantanny, a sanepid ukarał mnie karą 5000zł. Jak się odwołać od decyzji Sanepidu? Porady prawne na temat sposobów odwołania się od kary PPIS tel. 703 603 009

Kara za naruszenie kwarantanny, jak się odwołać?

 

Zatrzymała mnie Policja i stwierdziła naruszenie kwarantanny. Sanepid nałożył karę 5000zł  jak napisać odwołanie od Decyzji Sanepidu? Pomoc w odwołaniu od kary tel. 703 603 009.

 

W naszej ocenie bezprawie wielu urzędników czerpie uzasadnienie w nieudacznych przykładach naszych polityków, którzy nie przejmując się obowiązującymi normami prawnymi wprowadzają kolejne przepisy „bez-prawne” naruszające ustawowe regulacje. Jednak prawo daje nam możliwości odwoławcze gdzie orzekają dr i profesorzy prawa, a także Sądy masowo uchylające decyzje urzędników Sanepidu.

 

 

Powoływanie się Sanepidu na art. 10 § 2 i 3 z pominięciem nie tylko naczelnych zasad postępowania administracyjnego, ale przede wszystkim art. 11 k.p.a. jest bezprawiem. Sanepid i Policja nie próbuje dokonać ustaleń faktycznych czy dana osoba objęta kwarantanna (o ile rzeczywiście jest objęta kwarantanną) naruszyła zakaz – zakaz odpowiednio unormowany prawnie. Dla wielu wystarczy pretekst, aby nie musieć chodzić do „miejsca zarażenia” lub zbijać punkty potrzebne do premii. Nie warto dać się zastraszyć. Wykorzystaj możliwości prawne Konstytucji i kodeksy postępowania.

 

 

Porady jak się odwołać od mandatu Sanepidu – Kodeks postępowania administracyjnego podobnie jak kodeks postępowania karnego i kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia nie tylko daje wiele możliwości odwoławczych.  Ustawa o Policji oraz Ustawa o Inspekcji Sanitarnej zobowiązuje ww. służby do przestrzegania procedury, którą zazwyczaj ignorują. Dlatego każdy, kto otrzymał decyzję o karze pieniężnej za naruszenie kwarantanny, lub o karze za wejście do parku, bądź innej karze „kara związana z koronawirusem” może skorzystać z naszej pomoc. Pomoc w odwołaniu się od kary Sanepidu – porada prawna w odwołaniu się od mandatu za naruszenie zakazu.

 

 

Osoby zainteresowane pomoc prawną wystarczy że napiszą zadzwonią na

tel. 703603009

 

https://prawnik-infolinia.pl/porady-jak-sie-odwolac-od-mandatu-sanepidu/

 

 

kara za kwarantanne odwołanie

 

 

Odwołanie od mandatu sanepidu porady prawne. Do kogo się odwołać od kary za naruszenie kwarantanny? Nie naruszyłam kwarantanny a otrzymałam karę. Czy karę Sanepidu można rozłożyć na raty? Co zrobić z karą Sanepidu za kwarantannę? Odwołanie od kary Sanepidu prawnik.

 

Porady jak się odwołać od mandatu Sanepidu